Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 18.02.2020 Gazete
ABONE OL

Meryem Uzerli son filmi ile büyük gurur yaşadı

Meryem Uzerli, son filmi ile yurt dışında büyük gurur yaşadı. Türk asıllı Alman oyuncu, son filmiyle dünyanın en prestijli sinema festivallerinden biri olan 'deki 'ne davet edildi.

Kovandan başarı çıktı

Meryem Uzerli, son filmi Kovan ile yurt dışında büyük gurur yaşadı. Türk asıllı Alman oyuncu, son filmiyle dünyanın en prestijli sinema festivallerinden biri olan İsviçre'deki Fribourg Uluslararası Film Festivali'ne davet edildi.

Güzel oyuncu, 27-29 Mart'taki katılacağı festivalde dünyaca ünlü İtalyan aktris Claudia Cardinale ile birikte onur konuğu olacak. Meryem Uzerli'nin rol aldığı filmi de festivalde büyük ödül için yarışacak. Uzerli, aldığı bu davet için de "Böyle bir festivalin parçası olmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.