Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 17.02.2020 Gazete
ABONE OL

ilk sergisini açmak için gün sayıyor

, ilk sergisini açmak için gün sayıyor... 43 yaşındaki güzel oyuncu, dün serginin açılış tarihini duyurdu. Yeşilçay, heyecanını "Leonardo Da Vinci ve 37, Modigliani 33, henüz 27 yaşındayken muhteşem eserler bırakıp hayata gözlerini kapamışlar!

Yeteneğini sergileyecek!

Nurgül Yeşilçay, ilk sergisini açmak için gün sayıyor... 43 yaşındaki güzel oyuncu, dün serginin açılış tarihini duyurdu. Yeşilçay, heyecanını "Leonardo Da Vinci ve Van Gogh 37, Modigliani 33, Egon Shiele henüz 27 yaşındayken muhteşem eserler bırakıp hayata gözlerini kapamışlar! Bense ilk sergimi kırkımdan sonra 11 Mart'ta açıyorum. Heyecanımı paylaşan paylaşmayan herkese teşekkürler şimdiden. Yakında sergide görüşürüz" sözleriyle paylaştı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.