Bugünkü
Takvim

İntikamı alındı

’ı şehit eden PKK’lı terörist öldürüldü.Muş Malazgirt'te 'ı şehit eden Çektar Soro kod adlı PKK'lı terörist Muhammed Kaya, Tatargazi köyünde yapılan operasyonda ölü ele geçirildi. Haberi alan şehit eşi Sibel Kulaksız, "Şehidimiz cennette ama onun kanının yerde kalmayacağını da biliyordum. Teröristin ölüm haberiyle içime su serpildi. Şükürler olsun bugünü gösterene. Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu" diye konuştu. Aynı saldırıda kendisinin de yaralandığını hatırlatan şehit eşi, "Devletim de bana söz verdi. O kaçtı, biz kovaladık. Çok şükür al bayrağımız yukarıda, biz de dimdik ayaktayız. Eşim şehit olduktan sonra cüzdanında bir not bulmuştum. O teröristin adı yazılıydı. Onu arıyorlardı" dedi.Binbaşı Arslan Kulaksız'ın şehit olduğu saldırıda, eşi Sibel Kulaksız da yaralamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.