;

Avru

’yı terör örgütü listesine alan yıllarca eli kanlı katillere ev sahipliği yaptı. İki yüzlülüğünü artık saklayamayınca PKK’yı aklamak için propagandaya başladı

AvruPKK
İkiyüzlü , her fırsatta teröre destek verdi. Son verdiği kararlarla da terör seviciliğini tüm dünyaya gösterdi. Belçika ve Almanya'daki mahkemeler, PKK'lı teröristleri serbest bıraktı. Avrupa Adalet Divanı da "PKK'yı terör örgütü listesinden çıkarmayı" gündeme getirdi. Avrupa Komisyonu'ndan, 'nın neden terör örgütü listesine alındığına dair bilgi talep etti. Komisyon ise PKK'nın silahlı eylem yaptığını belirtti. Tam da bu sırada PKK, Divan'a ile mücadele ettiğini söyleyerek terör örgütleri listesinden çıkarılmak için başvuru yaptı. Kararın onaylanması durumunda PKK hakkındaki davaların düşürüleceği ve silah teminine kadar her türlü yardımın yasal olacağı belirtildi. Bu arada Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde oynanan bir maçta açılan da dikkat çekti. 1. Lig'in 12. hafta maçında evinde Omonia Nicosia'yı 1-0 mağlup ederken, Nicosia taraftarlarının "PKK terör organizasyonu değildir" diye pankart atması günün konusu oldu. Pankarta karşı UEFA'nın nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.


* PKK, Avrupa'da terör örgütü sayılıyor ancak eylemleri serbest bırakılıyor.
Etiketler: , , , ,
  • 30 Kasım 2016, Çarşamba

kalan karakter 1000

taka41 taka41

AB pkk hainlerine dün den beri sahip cikmiyor...tam 30 yildan beri AB onlarin inleridir...Ankaranin hatasi bunu daha evvel dile getirmemesidir-getirememesidir....sindi sartlar müsait olabilir..ama adamlar oraya yerlesmisler...AB siyasete müdahale edebiliyorlar...Ankaranin burada yapacagi tek sey...AB yi hedef Alan IRA ve benzeri gruplara ayni sekilde siyasi destek vermesi...belki ama belki o Zaman bir geri vitesi oldugunu AB hatirlayacaktir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2016 11:35
Ahmet Ahmet

Farketmez kafirin şaşılacak bir tarafı yok. Allah bize Kuran geldikten sonra bir olmazsak ve hele dönersek büyük azaba düçar olacağımızı söylüyor. Şimdi bu kürt görünümlülerin eliyle dönerse kürtler ve kafire uşak ya da dost olurlarsa vay hallerine. eğer Müslümanlar bu kafayla gider ve birlik olmazlarsa onların da vay haline!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2016 11:05
memo memo

algi operasyonuna baslamislar bile avrupa insani zaten ahmak cok yakinda inanirlar bile

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2016 09:49
FatihSultan23 FatihSultan23

Artık iki yüzlü, tek yüzlü, kırmızı başlıklı avrupa demeyi bırakalım, avrupa terörist birliği adını altında kurulduğunu bilelim yeter, yıllardan beri Türkiye'ye saldıran batı ülkeleri bu avrupa terörist birliğini Türkiye'ye saldırmak için kurdular bunu anlamayacak ne var her şey ortada biz hala daha ne bekleriz, ab neden hayır çekilmiyor, bütün Türk düşmanları onların üyesidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2016 09:44
ihsan ihsan

bu Avrupa haçlı zihniyetinden kurtulamadı kurtulmaz anladıkları dilden cevap vereceksin tayyip iyi yapıyor mültecileride tutumayın isteyan gitsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.11.2016 09:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.