Bugünkü
Takvim

F şıkkı!

ABONE OL
F şıkkı!
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 'nün usulsüzlüğüne ilişkin şturmada 5'inci iddianameyi tamamladı. İddianamede teröristbaşı Gülen'in yeğeni Muhammet Sait Gülen, 1 numara olarak yer aldı. 2010'daki sınavda 3 bin 227 adayın yüksek net yaptığı anlatıldı. Bu adaylardan bin 970'inin birbiriyle irtibatlı olduğu vurgulandı. İtirafçı olan yeğen Gülen'in 2010 KPSS Eğitim Bilimleri'nde 120 sorunun 119'una doğru cevap verdiği, tekrarlanan sınavda ise sadece 87 soruyu doğru cevapladığına da dikkat çekildi. Tutuklu yeğen itiraflarında, "Ben Gülen cemaatinin silahlı bir terör örgütü olduğunu bilmiyordum" dedi. FETÖ tutuklusu olan 'nun ağabeyi da iddianamede yer aldı. İddianamede, Akıncı Üssü'ndeki kursiyer teğmenlerden sorumlu imam olduğunu belirten şüpheli ile eşi , soruları sınavdan önce Baransu'nun kendilerine verdiğini itiraf etti.

kalan karakter 1000

memo memo

lan bu deccal fetos ailece hainmis vay durzu vay

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.11.2016 12:29
ihsan ihsan

hırsız köpekler sizi o kadar insanın hakkını yediniz ama allah bu kursağınızda kaldı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 18.11.2016 08:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.