Bugünkü
Takvim

Göçükhane!

Gülhane Parkı’nda bir nin duvarı, büyük bir gürültüyle çöktü. Göçük altında kalan 2 kişi öldü

Göçükhane!
İstanbul güne, Gülhane Parkı'ndaki korkunç olayla uyandı. Dün Setüstü Çay Bahçesi'nin yaklaşık 50 metre yüksekliğindeki duvarı çöktü. Müşterilerden bazıları son anda kurtulmayı başarırken diğerleri ise enkaz altında kaldı. Toprak altında kalan 7 kişiden 3'ü kendi imkanlarıyla, 2 kişi ise AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Yaralılar Gülbin Aydın, Gökçe Çataloluk, Barkın Asal ve iki kişi hemen hastaneye kaldırıldı. Göçük altında kalanların kurtarılması için çalışmalara hız verildi. Ekipler, İsa Kılıç ile bir kadının cesedine ulaştı. 2 kişinin cesedi enkaz altından çıkarıldı. Acı haberi alan yakınları ise yıkıldı. Önder Yazıcıoğlu adlı görgü tanığı, "Biz nde oturuyorduk. Hemen setin yanında bulunan masalar büyük bir gürültüyle aşağı çöktü. Masalarda oturan 4 kişi sürüklendi. İki genç kız son anda kendini kurtardı." dedi.

Mustafa KAYA -Barış SÖZAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.