Bugünkü
Takvim

Taksi durağı buyrun!

Taksi durağı buyrun!
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara Zirai Donatım Taksi Durağı'nı ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, ziyaret, Erdoğan'ın İstanbul'dan Ankara'ya gelişinde havalimanından konutuna intikali sırasında gerçekleşti. Taksi durağındaki şoförlerle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sektör çalışanlarının sorunları hakkında bilgi aldı. Erdoğan'ın ziyareti sırasında taksi durağının telefonu çaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonu "Zirai Donatım Taksi durağı buyrun. Ben Cumhurbaşkanı" diyerek açtı. Erdoğan, simit ve çay ikramı eşliğinde gerçekleşen sohbet sonrasında şoförlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.


kalan karakter 1000

X X

MAŞALLAH

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.11.2015 22:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.