Bugünkü
Takvim

Birileri Akbay'ı fena şişirmiş

ABONE OL
Birileri Akbay'ı fena şişirmiş
77 yaşındaki gazeteci Ertuğrul Akbay, gençlik sırlarını paylaşmaya kalktı. Kendisini halen genç ve yakışıklı olarak düşünen Akbay'ın bu girişimi hayret uyandırdı. 75'indeyken çıkardığı kitapta "25 yaşıma göre daha güçlüyüm. 50 yaşımdan sonra 12 santim uzadım" diyen gazeteci, bu bilgileri gazetesinde yazı dizisi olarak yayınlamaya başladı.

'YEME BİZİ ERTUĞRUL'
Akbay'ın halini görenler ise "Bu yaşta neyin gençliği? Birileri bu adamı fena kandırmış. Bizi de yemeye çalışıyor" demekten kendini alamadı. Çok sayıda vatandaş Akbay'a şu tavsiyede bulundu: "Artık yaşlandığını kabul et, köşende otur. Kimsenin 'Gençsin, yakışıklısın, taş gibisin' gibi sözlerine aldanma. Çünkü bu sözlerin hiçbiri doğru değil. Yaşının adamı ol, bırak gençler kendi yolunu bulur."

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bir yakınını gömerken orada olmayalı çok olmuş sanırım,kefende cep yok ve gömdükleri yer müsaitse ikiyüze,seksen santim.Bırakıp gidiyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.11.2015 21:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.