Bugünkü
Takvim
Türkücü cinayeti
İstanbul Avcılar'da türkü barda sahne alan Abdulselam Atmaca, bir tartışma sonucu bıçaklanarak öldürüldü. Atmaca'nın önce "Kürtçe türkü söylediği" için bıçaklandığı iddiası ortaya atıldı. Ancak in gerçek sebebi, zanlının yakalanmasıyla ortaya çıktı. İddiaya göre İdris Günver adlı genç, eğlenmek için biri nişanlısı 3 kızla birlikte türkü bara gitti. Sahnedeki Atmaca, bu kızlardan birine laf attı. Bu yüzden büyük bir kavga çıktı. Günver eline geçirdiği bıçakla Atmaca'ya saldırdı. Ağır yaralanan Atmaca kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı. Polis "Kürtçe türkü" tartışmasını yalanladı. Kavganın laf atma yüzünden çıktığını açıkladı. Bu arada mahkemeye sevk edilen zanlı Günver tutuklandı.


kalan karakter 1000

gs  lı baba gs lı baba

bıze turku cıgır hemserım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.10.2015 03:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.