Bugünkü
Takvim

Delirmece

ABONE OL
Delirmece
Gezi ruhu yine hortladı. Frankfurt Kitap Fuarı için Almanya'ya giden yazar Ece Temelkuran, Deutsche Welle'den Noyan Er'in sorularını yanıtladı. Ankara'daki terör saldırısına ilişkin açıklamalarda bulunan Temelkuran, "Gezi'de 3 ağaç için ayaklanan insanlar şimdi dışarı çıkamıyorlar" dedi. Temelkuran "Çocuklarının öldürülmesinin ardından suçlu ilan edilmek, saldırıya uğramak... Bütün bunlar insanları nasıl delirtmiyor, gerçekten anlamıyorum" diyerek adeta sokak çağrısı yaptı. Ancak ünlü yazarın sınır ötesinden yaptığı bu provokatif açıklamalar büyük tepki topladı. Vatandaşlar "Birileri karışıklıktan medet umuyor" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

halk halk

BU ECE YAKINDA KAFAYI ÜŞÜTECEK SANIRIM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.10.2015 16:39
Başak Başak

Sabatayist ce Delirmece..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.10.2015 15:41
EGEMEN EGEMEN

sizlerin kimlere çalıştığını göbek ve maddi bağı biliyoruz..kendi ülkenize ihanet etmiyorsunuz..çünkü ya Almanya ya ya İngiltere ye bağlısınız..sizlere kızmıyoruz nefret etmiyoruz..siz sütünüzün gereğini yapıyorsunuz..bu ülke 1923 te İngilterenin Valiliği edilmiş olabilir..ama bu ülkenin mayası dna sı OSMANLIDIR..Ve elbet fabrika ayarlamıza döneceğiz siz isteseniz de istemesenizde..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.10.2015 13:56
ARAFTAN ARAFTAN

Jön Türk . 1900 lü yılların ortamın özlüyor. Sabateist mi acaba . Bunlar TÜRK milletine olan düşmanlıklarından dolayı , TÜRK ve Müslüman olmayan herkese ülkeyi şikayet ediyor. Gezi olayını ABD de yapsalardı da ağaçları münasip bir şekilde bunlara monte etselerdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 20.10.2015 13:32
ÇANAKKALELİ ÇANAKKALELİ

Bu ülkede kim niçin neden ağlaması geretiğini artık öğrendi.Siz ve sizin gibi yabancı basınla ortak çalışanlarda ağızlarının paylarını aldı.Bu ülkede insanlar neden delirsinler ki altı çürük olan şeyler yavaş yavaş değişiyor...Sizlerde bundan rahatsizlık duyuyorsunuz...Çürük şeylerden medet ummayın an gelir altında kalırsınız....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 20.10.2015 13:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.