Bugünkü
Takvim

çok Selim

İstanbul İl Başkanı , 'a gitti Partililerin topladığı yardımları, okul çantalarıyla 3 bin öğrenciye teslim etti. "Kardeşliğimizi hiç kimse bozamaz" mesajı verdi

ABONE OL
Diyarbakır çok Selim
AK Parti İstanbul İl Başkanı ve beraberindeki heyet, 'ın Bismil ve Sur ilçesine bağlı köy okullarını ziyaret edip öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrenciler için toplanan yardımları teslim etti. Temurci ve beraberindeki heyeti, Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar karşıladı.

YİNE PİKNİK YAPALIM
Temurci, yaptığı açıklamada bölgedeki gelişmelerden duyduğu üzüntüyü dile getirdi. "Rabbim bizi kardeş kılmış. Türkiye'nin her noktasında 78 milyon kardeş olmaya mecburuz. Biz bu kardeşlik sesini Diyarbakır'dan duyuruyoruz. Birlik ve kardeşliği gelecek bin yıllara taşıyalım. İstanbul teşkilatları olarak bölgede yaşananlardan tedirginiz. Türkiye'nin her noktasında gerçek barış istiyoruz. Diyarbakır'ın o güzel yaylaları ve köylerinde yine birlikte piknik yapacağız " dedi. Heyet, Bismil'de ve Sur ilçesine bağlı Sarıyamaz ile Karaçalı köylerindeki ilkokul öğrencilerine içerisinde kırtasiye ve okul malzemelerinin olduğu 3 bin çantayı hediye etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.