Bugünkü
Takvim

Korkusunu la yendi

ABONE OL
Korkusunu balonla yendi
Nevşehir'in Avanos ilçesinde yükseklik korkusunu yenmek için 7 yıl önce a binen ve yaşadığı heyecanın ardından pilot eğitimlerine katılan Buket Üngel (26), Kapadokya semalarında sıcak hava balonuyla uçuşlar gerçekleştiriyor. Üngel, 'de üniversitede okuduğu sırada bir arkadaşının tavsiyesiyle sıcak hava balonuna bindiğini belirterek, "Benim, inanılmaz derecede yükseklik korkum vardı. Arkadaşım biraz da yükseklik korkumu yenmem için balona bindirdi. Balona bindim ve yaşadığım o heyecanın ardından yere iner inmez ben bu işi yapmak istiyorum dedim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.