Bugünkü
Takvim

ya nikah dayağı

Kumaya nikah dayağı
Adana'da 4 yıl önce imam nikahı ile evlendiği eşinden resmi nikah isteyince feci şekilde dövülen kadın hastanelik oldu. İddiaya göre 36 yaşındaki Murat A. evli olmasına rağmen Serpil Gök ile de imam nikahıyla evlendi. Serpil Gök ile kocasının ilk eşi arasında nikah anlaşmazlığı başladı. Önceki akşam yine iki kadın arasında resmi nikah kavgası çıktı. Murat A. ile nikahlı eşi, Serpil Gök'ü yumruklayıp, feci şekilde dövdü. Evden kaçarak kurtulan kadını görenler durumu polise bildirdi. Hastaneye kaldırılan kadına acil serviste müdahale edildi. kendisini dövenlerden
şikayetçi oldu.

MURAT KARAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.