Bugünkü
Takvim

Çocuk aşkına ölüyordu

ABONE OL
Çocuk aşkına ölüyordu
Üç aylık evli olan 32 yaşındaki İzmirli beden eğitimi öğretmeni Sibel Çoğumlu Çelikkol, çocuk sahibi olmak isterken az daha canından oluyordu. Yumurtalık ve rahmine zarar geleceği düşüncesiyle ameliyat masasına yatmayan Çelikkol'un kistleri patladı. 9 saat boyunca 'rahmim alınır' endişesiyle hastaneye gitmeyen genç kadın ölümden döndü. Mide bulantısı ve karın ağrısına dayanamayarak eşi tarafından acile kaldırılan Çelikkol, laparoskopik (kapalı yöntem) yöntemle kistlerinden kurtuldu. "İçim kan dolsa da bebek sahibi olmak için her şeye katlanırdım" diyen , annelik umudunu yitirmediği için mutlu olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.