Bugünkü
Takvim

Alman denizde boğularak öldü

ABONE OL
Alman profesör denizde boğularak öldü
Antalya'ya 14 Ocak'ta Almanya'dan kız arkadaşı Doris Sarazin ile tatile gelen profesör Klaus Karl Schumann, bir otele yerleşti Dün otelden ayrılan Schumann'dan bir daha da haber alınamadı. Bunun üzerine telaşlanan sevgilisi Doris Sarazin, karakola giderek kayıp başvurusunda bulundu. Profesörü arama çalışmaları sürerken, Keykubat Sahili'nde kıyıya vurmuş erkek cesedi bulundu. Sağlık ekipleri, Doris Sarazin'in teşhisiyle ölen kişinin Klaus Karl Schumann olduğunu belirledi. Alman profösörün cenazesi morga kaldırıldı. Polis, olaya ilgili soruşturma başlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.