Bugünkü
Takvim

Paralel yönetici Zek

Bolu'ya düz savcı olarak atanan , İstanbul'daki ında krize neden oldu. Yeni yönetim seçilirken, başkanlığı bırakmayan Öz paralel yönetimin başında olduğunu açıkladı. Terk etmesi gereken evi ise boşaltmadı

ABONE OL
Paralel yönetici Zek
Bir zamanlar Türkiye'nin en önemli davalarına bakan Savcı , şimdi apartman yöneticiliğinin derdine düştü. Öz, Bolu'ya atanmadan İstanbul Bahçelievler'de ailesiyle birlikte yaşadığı da yöneticiydi.

3 GÜNDE TERK ETMELİ
Öz, 3 ay önce yeni görevine başlamasına rağmen lojmanı boşaltmadı. Lojman sakinleri, yeni yönetimi seçmek için bir ay önce toplandı. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadı. İkinci toplantıda "Birinci toplantıda yeter sayı sağlanmazsa, ikinci toplantıda karar yeter sayısı katılanların salt çoğunluğudur" hükmü işletilerek 3 hakimden oluşan yeni bir yönetim seçildi. Yeni yönetim, eski yönetimden karar defteri ve belgeleri istedi. Ancak 2 gün sonra eski yönetimden defter yerine duyuru geldi. Lojmana asılan duyuruda "Yapılan seçim hukuka aykırı ve geçersiz. Eski yönetim, Öz başkanlığında göreve devam ediyor" dendi. Bu durum lojmanda paralel yönetim tartışmalarına neden oldu. Bu arada oturma süresi 17 Temmuz'da dolan Öz, lojmanda ikamet süresinin uzatılması için başvuruda bulundu. Ancak Öz'ün bu talebi reddedildi. Öz'ün 3 gün içerisinde lojmanı boşaltması gerekiyor.

200 TL ÖDEMEMEK İÇİN
Lojmanda yönetici hariç herkes ayda 200 lira ödüyor. Sitede 30 hakim ve savcı ailesi ile yaşıyor. Zekeriye Öz'ün başkan olduğu yönetimde aidatlar elden toplanıyordu. Yeni yönetim ise aidatların bankaya yatırılmasını istedi. Yönetimin kimde olduğu karışınca lojman görevlisi Vakkas S., aidatı nasıl toplayacağını bilemediğini ve çok zor durumda kaldığını söyledi.

kalan karakter 1000

berk berk

nerede beles oraya yerles, böyle alismislar haliyle zorluk cekiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.07.2014 00:42
Kerim Kerim

yaptigin kötülükler yaninda kalacagini saniyorsan cok yaniliyorsun Zekeriya bey yaptigin karsiligini alacaksin ömrünün sonuna kadar bunun bedelini ödersin

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 16.07.2014 20:32
Ezber Bozan Ezber Bozan

Haramzade sanki her önüne geleni yemis ama hic s.cmamis (hepsi beles ya)!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 16.07.2014 18:10
takvimciler takvimciler

şu adama yapılana bak ..niye hırsızı yakaladın dediler...süründürdüler...belki şimdi kendisi de çalmadığına üzülmüştür...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır14
cevapla 16.07.2014 17:40
Zaf-er Zaf-er

Neden gocunuyorsun ? Zek dobişkosu
HAKKIN kanunlarini unutun, orada sahtesi gecerli degil
Lokman süresini oku sana nasihat olsun kulagina küpe takarsin.
Tam bir ihanet şebekesi rezillersiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.07.2014 01:14
Tipe bak Tipe bak

Bir deri, bir kemik

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 16.07.2014 16:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.