;

Sürpriz yumurta

na kafa tutan Canan Karatay, yeraltı dünyasına çarptı. Et, yumurta ve tereyağının anası, herkese akıl verirken dolandırıldı. ise çalkalandı: Yumurta fazla mı geldi hocam!

Sürpriz yumurta
Etliye sütlüye karıştı! ilaçlarına "Hayır" deyip doğru bilinen yanlışları açıkladı. Ancak 'ın menüleri, onu karıştığı bir asayiş olayı kadar gündem yapmadı. "Terör örgütü" tehdidine kanıp 50 bin dolar ve 10 bin TL'yi çeteye kaptırmaktan kurtulan Karatay, bir anda tüm gündemi solladı. Hal böyle olunca sosyal paylaşım sitesi , 'Canan Hoca' mesajlarıyla çalkalandı. İşte onlar!

İLAÇ ŞİRKETLERİNİN OYUNU MU?
Karbonhidrat eksikliğinden hipnotize olmuş!
Karatay 100 bin TL kaptırmış. Ya benim diyetisyenlere kaptırdığım ne olacak!
Hoca "diyet" diye diye bizi hipnotize edip köşeyi döndü, kendi hipnotize oldu!
Bunlar hep ekmek yememekten oluyor!
Ben de bu kadının sözüne kanıp günde 5 yumurta yiyordum, hapı yuttum desenize!
Uluslararası ilaç şirketlerinin oyunu olabilir.
Tereyağı hocayı fena çarptı galiba.
Hocanın tarifleri hırsızlara yaradı.

MELEKELERİM KAPANDI
Canan Karatay, parasını aldı, şu açıklamayı yaptı: "Öyle şeyler söylediler ki melekelerim kapandı. Bana telefondan 'Sağınızda bakkal var. Oraya girip poşet alın. Parayı poşete koyun' diye talimat verdiler. O panikle bakkala girdim. Evde sarımsak yoktu. Sarımsak aldım poşete de parayı koydum. Aklım yok oldu. Hala olayın şokundayım."

10 AYLIK VURGUN 12 MİLYON TL
Canan Hoca dün para dolu poşetini aldı. Ahmet Ö. ile Mehmet K. adlı zanlıların 10 ayda 12 milyon TL vurgun yaptığı ortaya çıktı.


  • 02 Kasım 2013, Cumartesi

kalan karakter 1000

sülün osman sülün osman

hocanın dedikleri inandırıcı değil!yalnız polisle işbirliği kokuyor.başarılı dedektifmiş onuda öğrenmiş olduk aferin hocamıza.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.11.2013 14:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.