Bugünkü
Takvim

Direkten döndü

Direkten döndü
Bursa'da iş adamı 'in 27 yaşındaki oğlu sahibi oldukları akaryakıt istasyonundan silahlı 3 kişi tarafından kaçırıldı. Uğur Ekin'in kullandığı otomobile binerek istasyondan uzaklaşan şüpheliler, daha sonra oğlunun telefonundan İzzet Ekin'i arayarak 1 milyon lira fidye istedi. İş adamı olayı hemen polise anlattı. Gemlik'te bir evde tutulan Uğur Ekin, iddiaya göre kendini kaçıranların uyumasını fırsat bilip, sabaha karşı 2'inci kattaki evin elektrik direği sayesinde evden kaçmayı başardı. Ekin, 155'i arayarak, polise bilgi verdi. Polis, Ekin'in tarif ettiği adrese yaptığı baskında Halil Cumhur( 36), İhsan Kalaycı(38) ve Ersin Nazlıay'ı(34) yakaladı. Uğur Erkin'in fidyecilerle ortak hareket edip etmediği araştırılıyor.

Tuna ÇAM

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.