Bugünkü
Takvim

Herşey bir anda oldu

Sosyetik gelinin gecesinin meyvesi olan siyahi bebeğin babasını TAKVİM buldu. yi anlatan , 'Evladıma sahip çıkmazlarsa onu alır, giderim' dedi...

ABONE OL
Herşey bir anda oldu
Sosyetenin nur topu gibi skandalı oldu. Çırağan'da evlenen ünlü çiftin bebeği siyahi doğdu. TAKVİM o bebeğin babasını buldu. nu yaşayan siyahi baba, yle ilgili konuştu.

'GELİN SARHOŞTU'
"Yok artık" dedirten olay, geçen yaz patlak verdi. Türkiye'nin en tanınmış ailelerinin çocukları, 'nda evlenme kararı aldı. Düğün arifesinde gelin ve damat " gecesi" düzenledi. Sarhoş olan gelin, siyahi bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, Çırağan'da rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Mutluluklarını bir bebekle taçlandıran çift, doğum için ABD'ye gitti. Bebeğin doğacağı gün bütün aile Amerika'ya uçtu. Ancak mutlu haberi bekleyen aile acı sürprizle yıkıldı. Siyahi bebeği gören damat ve yakınları ilk uçakla İstanbul'a döndü. Boşanmak için avukatına talimat verdi. Partide alkol duvarını aşan gelin ise gözyaşlarına boğuldu. TAKVİM, herkesin merak ettiği biyolojik babaya ulaştı. Skandala imza atan A.Y. o gece yaşanan tüm rezaleti ayrıntılarıyla şöyle anlattı: "Boğaz'daki o eve çılgınca şov sergilemek için gittik. Bekarlığa veda partisi olduğunu orada öğrendik. Alkol su gibi akıyordu. Bayanlar müzikle kendilerinden geçmişti. Herkesin delice eğlenirken gelin adayı elimden tutarak boş bir odaya götürdü. Birden öpmeye başladı. Birileri görecek ve işimden olacağım korkusuyla panikledim. Ancak o ısrar edince ben de dayanamadım.

500 DOLAR BAHŞİŞ VERDİ
Çok sarhoştu. Herşey birkaç dakika içinde olup bitti. Gecenin sonunda elime 500 dolar sıkıştırdı. Bir daha kendisini hiç görmedim. Olayı bilen arkadaşlarım gazeteyi görünce beni aradı. Şoke oldum. Bebeğimin olduğunu böyle öğrendim. Çocuğumu istemezlerse, ben sahip çıkarım."

'VAY BAŞIMA GELENLER'
Tam 3 yıldan beri Türkiye'de yaşayan Nijeryalı baba A.Y., başına gelenler için "Kader" dedi. Siyahi baba, "Kimseye konuşmam. Yeter ki çocuk sahipsiz kalmasın" diye konuştu.

TRAJiKOMiK
* Skandal, twitter'da böyle konuşuldu.
* Dansçı zenci olmasa olay arada kaynayıp gidecekti.
* Marjinal insanlar yakışır size ve sizin gibilere...
* Bekarlığa veda partilerinin ismi "siyahi bebeğe merhaba partisi" olarak değiştirildi.
* Bebekler değil, damatlar karışmış.
* Trajikomik...
* Siyahilerin sosyete çıktığı yerde, ırkçılıktan bahsedilemez.
* Sosyetenin bekarlığa vedası böyle olur işte...


MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

abbas abbas

bebek dogunca form doldulurken sorulan soru: Babasinin ismi? CEVAP YOK.. Ne kadar hazin bir durum. Hemde yabanci bir memlekette! Allah korusun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.05.2013 11:05
ela ela

çok üzücü durum bebeğin günahı yok.evladına sahip çıksın anne..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.05.2013 00:49
ela ela

büyüklerin günahını hep çocuklar çekmiştir.yazık o bebeğe çok üzüldüm bir dakikalık zevk uğruna düşülen rezalete bakın.anne umarım günahına sahip çıkıp evladınasahip çıkar.onun suçu yok.suçlu kendisi..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.05.2013 00:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.