Bugünkü
Takvim

ini söyle hastalığını söyleyeyim

lar ruhun aynası... Kaygılılar felç geçiriyor, 'Hayır' diyemeyenler böbrek taşı ile uğraşıyor. Cinsel sorun da uçuk çıkarıyor

Karakterini söyle hastalığını söyleyeyim
, insan sağlığını büyük ölçüde etkiliyor. Bunun en çarpıcı örneği, Debbie Shapiro'nun, "Bedeninizi dinleyin" adlı kitabında karşımıza çıkıyor. İşte bazı lar ve nedenleri:

KALP KRİZİ
Kindar ve disiplinli kişiler, kalp krizi geçirme riski altında.

YÜKSEK TANSİYON
Aşırı aktif ve kendini baskı altında tutanlarda yüksek tansiyon görülüyor.

DÜŞÜK TANSİYON
Korkaklarda düşük tansiyon sorunu ortaya çıkıyor.

KEPEK
Kendini zeki bulmayanlarda "kepek" bulunuyor.

BÖBREK TAŞI
"Hayır" diyemeyen ve kendini ihmal edenlerde böbrek taşı problemleri görülüyor.

NEGATİFLER MİYOP
Hayal kırıklıkları yaşayan, içine kapanık insanlarda migren, streslilerde felç, mükemmeliyetçilerde fıtık, umudunu yitirenlerde miyop, pozitif kişilerde ise hipermetrop görülüyor. Utangaçlarda da sinüzit etkili oluyor.

YALNIZLAR ŞEKER
Modern hayatın sorunlarından olan "yalnızlık" şekere davetiye çıkartıyor. Katı tavırlı ve her şeyi halledebileceğini düşünen kişiler damar hastalıklarıyla mücadele ederken, cinsel sorunlar uçuğa neden olabiliyor. Duygularına set çekenler ise nasır sorunlarıyla boğuşuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.