Bugünkü
Takvim

Efsane geri dönüyor

, ’un otomobili 1964 model DB5’i yeniden üretecek. Sadece 25 kişide olacak aracın fiyatı ise 3.5 milyon dolar...

Efsane geri dönüyor
İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin'in 1964 DB5 modeli, yeniden yollara çıkacak. İlk kez 1964'te çekilen 'Goldfinger' filminde James Bond karakterini canlandıran Sean Connery'nin kullandığı spor otomobil yeniden üretilecek. Aston Martin, bu araçtan 25 adet üreteceğini açıkladı. İlk teslimatın 2020'de gerçekleştirileceği belirtilirken, fiyatının ise 3.5 milyon dolar olacağı ifade ediliyor. Filmde kullanılan orijinal DB5, 2010'da açık artırmada 4.6 milyon dolara alıcı bulmuştu. Araç, 2015 yılındaki 'Spectre'ye kadar 6 Bond filminde daha kullanıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.