Bugünkü
Takvim

Uçuran

Hava yolu firmaları konforun sınırlarını zorluyor. Lüks kabin yarışında süit kabinlerde; yatak, banyo, SPA i ve şeflerin hazırladığı 8 çeşit yemek de var

Uçuran hizmet
Pek çok insan bir yerden başka bir yere gitmek için mümkün olduğunca düşük fiyatlı biletleri bulmaya çalışıyor. Bazılarına göre ise uçmak sadece bir ulaşım değil. Uçakta özel şeflerin ellerinden çıkmış bir akşam yemeği, sınırsız , gökyüzünde tarifsiz lüks ve konfor yaşamak istiyor. Havadaki lüks rekabetinde öne çıkan bazı firmalar şöyle...● Emirates: Süitleri 3.8 metrekareden 40 metrekareye kadar çıkabiliyor. Süitlerde tamamen kapalı ve yerden tavana kadar sürgülü kapılar bulunuyor. Yolcular, sanal pencere ekranları ile gökyüzünü izleyebiliyor. Süitlerin, banyo dekorasyonları Bvlgari ile yapılmış durumda. Her bir kabinde, özel bir ışıklandırma sistemi, yatar koltuk ve 32 inç uzaktan kumandalı televizyon bulunuyor.
● Qantas: Yatağa dönüşebilen, koyun derisinden yapılmışfirst class koltuklar sunuyor. Avustralyalı ünlü şef Neil Perry'nin mutfağından çıkmış 8 çeşitten oluşan akşam yemeği sunuyor.● Singapur Havayolları: Lüks süitlerinde çift kişilik yatak, 5 farklı çeşitten oluşan akşam yemeği ve hediye paketleri var.
● VIrgIn AtlantIc: Upper Class Süiti soluk mor ışıklarla ve Swarovski kristallerleriyle tamamlanmış.
● Japon Havayolları: Ahşap boyamalardan oluşan ve kestirmek istediğinizde yatağa dönüşen koltuklar bulunmakta. Vücudun ideal pozisyonunu korumak için tasarlanmış yastık ve yataklar mevcut. Ayrıca taşınabilir masaj cihazı gibi hizmetler de sunuluyor.
● Cathay PacIfIc: Havyarla hazırlanmış kahvaltı, özel organik pamuk kıyafetler içinde seyahat etme ve Hong Kong mutfağının seçkin yemeklerini tatma olanağı sağlıyor.
● Korean Havayolları: Tek bir düğmeyle çalışma masasına dönüşen, istediğinizde arkanıza yaslanabileceğiniz özellikte tasarlanmış koltuklarda lüks yolculuk hizmeti sunuyor.
● EtIhad Havayolları: Bulutların üzerindeki SPA odalarıyla hizmet sunuyor.


Özlem KAMER TERCANLI
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.