Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.02.2015 Gazete
ABONE OL

Ağaoğlu'ndan dev kampanya

Ağaoğlu'ndan dev kampanya
Ağaoğlu Şirketler Grubu hemen teslim, yüzde 1 peşinat ve yüzde 35'e varan faiz desteğiyle yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 60 aya yüzde 0.47, 120 aya ise yüzde 0.57 faiz uygulanacak. Kampanya 13 Şubat tarihinden itibaren My Towerland, My Home Maslak ve Andromeda Gold projelerinde hemen teslim dairelerde 3 hafta süreyle geçerli olacak. Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Her şeyi devletten beklemek olmaz, biz de tüketicinin faiz yükünü hafifleterek katkıda bulunmak istiyoruz" dedi. Ağaoğlu, konut alacaklara verilecek desteği önemsediklerini belirterek, "Biz devletin destekleyeceği yüzde 25 peşinata yüzde 15 hibenin dışında kalan yüzde 75'e destek olacağız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.