Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.05.2013 Gazete
ABONE OL

5 bin kişiye ödenecek

Memur ve emekliye KEY müjdesi!
Konut Edindirme Yardımı () hak sahiplerinin listesi açıklandı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) hazırladığı listeye göre 5 bine yakın KEY hak sahibine ödeme yapılacak. Ödemelerde T.C. numarasının ibrazı zorunlu olacak. Listeye, www.keyodemeleri.com adresinden ulaşılabiliyor.

kalan karakter 1000

misafir misafir

emekli emeklilerin aylık maaşları işçi emeklilerin gerisinde ek gösterge rakamları yukarı çekilmeli sendikalar bunu niye dile getirmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.05.2013 13:07
devlet memuru(mühendis) devlet memuru(mühendis)

1995 yılından bu yana ek göstegemiz artmıyor,kimse niye bu işe el atmıyor,çalışan ve emekliye biraz olsun ferahlık verecektir,ey sendikalar duyun bunları el atın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.05.2013 14:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.