Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.03.2013 Gazete
ABONE OL

Pazarlamanın geleceği 'de buluştu

İş hayatına hazırlanan gençlere destek veren , İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü'nün düzenlediği Pazarlama Zirvesi'ne ev sahipliği yaptı

Pazarlamanın geleceği Çalık Holding'de buluştu
Geleceğin na yön verecek gençler, pazarlamanın uzman isimleriyle 'de buluştu. Üniversite öğrencilerinin kariyer planlamalarını yaparken daha bilinçli tercihler oluşturması ve iş hayatına hazırlanmalarına yönelik desteğini sürdüren Çalık Holding, Türkiye'nin ilk ve tek ISO Kalite Belgeli öğrenci kulübü olan tarafından düzenlenen "Reklam ve Pazarlama Zirvesi"ne ev sahipliği yaptı.

ÜÇ BÜYÜKLER BİR ARADA
Zirveye katılan öğrenciler telekomünikasyondan otomotive, inşaattan beyaz eşyaya kadar birçok alanda faaliyet gösteren dev firmaların yöneticileriyle bir araya geldi. Zirvenin açılış konuşmasını ve Çalık Holding'e bağlı yaptı. Köksal, görsel ve yazılı medyada öncü olan grubun sektöre yön veren markaları bünyesinde taşıdığını belirtti. Zirvede en çok dikkati "spor pazarlaması" çekti. Türk futbolunun amiral gemileri Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri zirvede bir araya geldi. GS Mağazacılık ve Perakende A.Ş. Genel Müdürü , FB Fenerium Genel Müdürü Aydın Kırman, BJK Kartal Yuvası Genel Müdürü sporda pazarlama konusunda deneyim ve birikimlerini anlattı.

İNŞAATTAN TELEKOMA

Zirvede ayrıca interaktif pazarlama ve dijital reklamcılık da tartışıldı. Dijital reklam hakkında Dijital Youth Ajansı'nın Başkanı , reklamın pazarlama üzerindeki etkileri konusunda da Alaaddin Adwork Ajansı'nın Başkanı Birol Özcanlı birer konuşma yaptı. Pazarlama konusunda sektörel deneyimlerini de alanında uzman isimler paylaştı. Otomotivde BMW Pazarlama İletişim Müdürü Simay Alsan, beyaz eşyada BSH Profilo Pazarlama Müdürü , telekomünikasyonda Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejileri Bölüm Başkanı Bilge Çiftçi ve İnsan Kaynakları Uzmanı Eska Okuş, inşaatta ise Gap İnşaat Pazarlama Müdürü Gonca Özgül konuşma yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.