Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.05.2012 Gazete
ABONE OL

Gelirde ortadoğu'nun birincisi

Gelirde ortadoğu'nun birincisi
Türk futbolunun lejyonerleri Avrupa'da kupalar ve şampiyonluklara imza atarken, potada ise Türkler ABD basketbol ligi NBA'de adeta şov yapmaya devam ediyor. Mehmet Okur, New Jersey Sets formasıyla bir rekora imza attı.

10.9 MİLYON DOLAR
ABD'nin en önemli spor dergilerinden ESPN Magazine'in 226 ülkede yaptığı araştırmaya göre; Mehmet Okur, yıllık 10.9 milyon dolarla 2011'de Türkiye ve Ortadoğu'nun en fazla kazanan sporcusu oldu. Yapılan çalışmada, dünyanın en fazla kazanan sporcusu ise 50 milyon dolarla Filipinler'den boksör Manny Pacquia olarak belirlendi.

Kerim ÜLKERkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.