Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.09.2011 Gazete
ABONE OL

yeni bayilik sistemini başlattı

Avea yeni bayilik sistemini başlattı
'nın Kahramanmaraş'taki bayi açılışı, Kalkınma Bakanı ve Avea CEO'su 'in katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Bakan Yılmaz, Avea'nın Türkiye'nin önemli şirketlerinden biri olduğunu, haberleşme alanında ekonomiye önemli katkılarda bulunduğunu ifade ederek, bu yönünü takdir ettiğini söyledi. Yılmaz, "Avea, ar-ge birimi kurmuş olan, özellikle ar-ge konusuna çok önem veren bir şirketimiz. Bu, hem ürünlerine hem de hizmetlerine yansıyor.
Bu yönünü özellikle takdir ettiğimi belirtmek istiyorum" dedi. Avea'nın yeni bir konsept ve anlayışla oluşturduğu bayilik sisteminin Kahramanmaraş gibi önemli bir ilden başlatıldığını dile getiren Yılmaz, ''İnşallah zamanla tüm Türkiye'ye yayacaklar. Rekabetçi anlayışın halkımıza, tüketiciye yararlı olacağına inanıyorum'' dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.