Sevgilisine aldığı hediyeyi para vererek geri aldı!

Sosyetik iş insanı, bir dönem sevgilisi olan fenomene lüks bir markadan saat aldı. Ailesinin baskısıyla saati sevgilisinden geri almak isteyen iş insanı eski aşkına tam 60 bin dolar para ödedi.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 08 Nisan 2024 Güncelleme 08 Nisan 2024, 07:00
Sevgilisine aldığı hediyeyi para vererek geri aldı!

İÇİNDEKİLER

Türkiye'de en önemli ailelerinden birinin sosyetik oğlu çok konuşulan fenomen bir hanımefendi ile büyük bir aşk yaşamıştı. Cemiyet ve magazin dünyasında çokça konuşulan bu aşk, kısa bir süre önce sonlanmıştı. Ayrılık sonrası ise kulağıma gelen bir dedikoduyu sizinle paylaşmak istedim. Bu sosyetik iş insanı, aşk yaşadığı fenomen sevgilisine dünyaca ünlü lüks bir saat markasından pahalı bir saat hediye almış. Ayrılık sonrası ise saat bu fenomen hanımefendi de kalmış.
Tabii olay saatin fenomen hanımefendi kalması değil!

AİLE BASKISI!
Bu sosyetik iş insanının annesi, bu lüks saat markasına alışverişe gidiyor. Tabii burada oğlunun yaptığı alışverişi öğreniyor. Ve sonrasında oğluna 'bu saati kimi aldıysan hemen geri iste' diye ültimatom veriyor. Tabii sosyetik iş insanı, eski sevgilisi olan fenomenden saati geri istiyor. Ama aldığı cevap "hayır" oluyor. Tabii sosyetik anne, oğluna bir kez daha ültimatom veriyor. Tabii aynı model saati almak kolay değil. Gelmesi aylar süreceği için sosyetik iş insanı da eski sevgilisine teklif yaparak aldığı hediye saat karşılığında 60 bin dolar veriyor.
Yani hediye aldığı saatin parasını ödeyerek geri almış oluyor...

İLAYDA ALİŞAN DAMGA VURDU
ATV'nin en çok izlenen dizilerinin başında gelen Ateş Kuşları, geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümü yine nefes kesti. İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik'in başrollerini paylaştığı dizide son bölüme İlayda Alişan, damgasını vurdu diyebilirim.
Rol gereği çocuğunun olmayacağını öğrenen İlayda Alişan, o sahnesinde ağlaması ve oynadığı oyunculuğu ile sosyal medyanın gündemine oturdu.
Benimde büyük hayranı olduğum "Ateş Kuşları" dizisinin yeni bölümünü merakla bekliyorum...

BU TÖREN KAÇMAZ!
Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan "No7influencers Awards" 16 Nisan'da Lazzoni Hotel'de gerçekleşecek. Anıl Tiryaki'nin ev sahipliğini yaptığı organizasyonda, yılın en başarılı dijital medya isimleri ödüllerin sahibi olacak. Ödül töreni sunuculuğunu Burcu Esmersoy'un üstlendiği gecede kırmızı halı röportaj sunuculuğunu ise Ümit Karalar gerçekleştirecek.

İŞKOLİK SERENAY!
Kısa bir süre önce dizisinin final yapması ile birlikte soluğu Bali'de alan Serenay Sarıkaya, Türkiye'ye dönmüştü. Uzun soluklu bir dizi çeken ve neredeyse haftanın 7 günü sete gidip gelen başarılı oyuncu, Bali tatili sonrası Mayıs ayında da Yunan adaları turu yapacakmış. Fakat yaz öncesi yapacağı son tatil olacakmış. Duyduğuma bir dijital içerik ile anlaşma yapan Sarıkaya, Haziran'da sete çıkacakmış.
İki aydan fazla bir süre çalışacak olan güzel oyuncu, anlayacağınız bu yazı çalışarak geçirecekmiş.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN