Bugünkü
Takvim

Yeni istikanet

Rangnick'in olumsuz cevap vermesinden sonra 'yu ilk sıraya aldı.

  • Beşiktaş
  • 23.05.2012
ABONE OL
Yeni istikanet Zico
Rangnick'in transferinin yatmasından sonra rotayı bu kez 'ya çevirdi. Bir dönem Fenerbahçe'yi de çalıştıran Brezilyalı teknik adam ile görüşülmesine karar verildi. Halen Irak Milli Takımı'nı çalıştıran Zico'nun olumlu cevap vermesi bekleniyor. Siyah-Beyazlı yönetim yerli hocalar arasında da Samet Aybaba ve Hikmet Karaman'ın isimlerini ön planda tutuyor. Zico'da olumsuz bir durum olursa bu hocalarla temasa geçilecek.

KAMP YAPIYOR
Irak Milli Takımı'nı çalıştıran Zico, takımıyla birlikte İstanbul'da kamp yapıyor. Zico'nun Beşiktaş'la burada görüşmesi bekleniyor.kalan karakter 1000

Nirvana Nirvana

Samet Aybaba futbol Direktörü , Ziya Doğan teknik Direktör olmalı . Bu ikisini birlikte çalıştırırsanız büyük verim alırsınız .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.05.2012 12:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.