Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.09.2011

Şafak Sezer ve Oya Başar'la kahkaha şölenine davetlisiniz. bu akşam başlıyor...

Yılın komedisi
Yılın Komedisi Alemin Kıralı, merakla beklenen ilk bölümü ile bu akşam atv ekranlarında... Aslan Kıral, petshop dükkanı sahibi kendi halinde bir esnaftır. Bu yüzden, kibirli kayınvalidesi Asalet'e yıllardır bir türlü yaranamamıştır. Bu yetmiyormuş gibi bir gün, kayınbabası Nejat, son nefesinde, "Karım, kızlarım ve torunlarım sana emanet…" diyerek ölünce Aslan, karısı ve üç kızıyla birlikte Asalet'in evine taşınmak zorunda kalır. Üç kız babası olmanın gerekleriyle bile zor baş eden Aslan, kendini bir anda altı kadının yaşadığı bir evde içgüveysi olarak bulmuştur.

KÜNYE
Yönetmen : Derya Yaruç
Oyuncular : Şafak Sezer (Aslan), Oya Başar (Asalet), Evrim Akın (Jülide), Metin Yıldız (Kubat), Zeynep Gülmez (Mehveş)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.