Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 31.08.2019 11:27
  • Son Güncelleme: 15.09.2019 15:02

5 adımda 'ı internetsiz kullanın!

'ta yeni bir özellik kullanıcıları oldukça memnun etti. İnternet kotası az kullanıcılar artık Whatsapp'ı internetsiz olarak kullanabilecek. Bu bağlamda Whatsapp nasıl internetsiz kullanılır sorusunun yanıtını haberimizde vereceğiz. Bunun için cep telefonunuza bazı ayarlamalar yapmanız yeterlidir. Aynı zamanda kötü bir haber daha geldi.

İnternetsiz WhatsApp kullanmak isteyenler tarafından araştırmalar son hızıyla devam ediyor. WhatsApp'da mesajlaşabilmek için artık internetiniz olmasına gerek yok. Peki WhatsApp'ı nasıl internet olmadan kullanabiliriz... Bilindiği üzere WhatsApp online bir mesajlaşma uygulaması, yani internetiniz yokken ne mesaj alabiliyorsunuz ne de mesajınız karşı tarafa iletiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.