Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.10.2020 Gazete
ABONE OL

'e Aslan pençesi! Ocak'ta takviye geliyor

Orta sahaya takviye planları yapan ’dan yeni bir hamle geldi. Sarı-Kırmızılılar ’la sözleşme yenilemeyen için Ocak’ta ezeli rakibinin kapısını çalacak.

Dorukhan'a Aslan pençesi!

Yaz transfer sezonunda istediği takviyeleri yapamadığı gibi satmak istediği oyuncuları da satamayan Galatasaray'da bu durum Fatih Terim ile yönetimin arasını açmıştı.

Kadrodaki bazı sıkıntıları çözmek için kısa vadeli planlar yapan Galatasaray yönetimi Beşiktaş ile sözleşme yenilemeyen orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz'ü ocak ayındaki ara transfer döneminde kadrosuna katmaya çalışacak. Milli futbolcuya Fatih Terim'in de onay verdiği ifade ediliyor.

Dorukhan'ı Fenerbahçe'nin istediği ifade ediliyor. Bu durumda Galatasaray, Fenerbahçe ile transferde bir kez daha karşı karşıya gelecek.

Sarı-Kırmızılı yönetimin ilk hedefinin Dorukhan'ı ocak ayında kadrosuna katmak olduğu ancak Beşiktaş ile anlaşma olmazsa sezon sonunun bekleneceği öğrenildi.

Dorukhan'ın sözleşmesi 2021 Haziran'ında sona eriyor. Galatasaray, Onyekuru'yu yeniden kadrosuna katmak istediği gibi sol bek Saracchi'nin de bonservisine sahip olmak istiyor.