Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2020 Gazete
ABONE OL

savaşçıdır! “İyileşmek için en iyiyi tedaviyi uyguluyorum”

'de sakatlığı sebebiyle bir süredir takımdan uzak olan , sahalara dönmek için yoğun çaba harcıyor. Coronavirüs sebebiyle tedavisinin aksadığını söyleyen Alman yıldız, "Ayağım henüz iyileşmedi. Tıbbi ayakkabılar giyiyorum ve egzersizler yapıyorum. İyileşmek için en doğru tedaviyi uyguluyorum. Max Kruse savaşçıdır" dedi.

Max Kruse savaşçıdır!
Fenerbahçe'de sakatlığı sebebiyle bir süredir takımdan uzak olan , sahalara dönmek için yoğun çaba harcıyor. Coronavirüs sebebiyle tedavisinin aksadığını söyleyen Alman yıldız, "Ayağım henüz iyileşmedi. Tıbbi ayakkabılar giyiyorum ve egzersizler yapıyorum. İyileşmek için en doğru tedaviyi uyguluyorum. Max Kruse savaşçıdır" dedi.FENER'DE ONLİNE ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR
Coronavirüs sebebiyle evlerinde olan li oyuncular, online hocalarla ile çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-Lacivertliler, cumartesi gününe kadar online idmanlara devam edecek.

FUTBOLCULARA KİLO UYARISI
Fenerbahçeli futbolculara teknik heyetten kilo kontrolü uyarısı geldi. Futbolculara diyetisyenler tarafından hazırlanmış özel beslenme programları gönderildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.