Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.03.2020 Gazete
ABONE OL

: Burada olmakla şanslıyım

Tüm dünyayı kasıp kavuran coronavirüs salgını, diğer ülkelere nazaran 'de daha az hissediliyor. Türkiye'de olduğu için kendini şanslı hisseden futbolculardan biri de . Sarı-lacivertlilerin 'nın Empoli takımından ettiği Sloven futbolcu "Türkiye'de yaşadığım için ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum. Şu anda İtalya'da olmayı hayal bile edemiyorum" ifadesini kullandı.

Burada olmakla şanslıyım
Tüm dünyayı kasıp kavuran coronavirüs salgını, diğer ülkelere nazaran Türkiye'de daha az hissediliyor. Türkiye'de olduğu için kendini şanslı hisseden futbolculardan biri de Fenerbahçeli Zajc. Sarı-lacivertlilerin İtalya'nın Empoli takımından ettiği Sloven futbolcu "Türkiye'de yaşadığım için ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum. Şu anda İtalya'da olmayı hayal bile edemiyorum" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.