Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.09.2018 Gazete
ABONE OL

Doktor bu ne!

, ’ın sözleşme detaylarını açıkladı... Taraftarlar, Yılmaz’ı eden eski başkan ’ya tepki yağdırdı...

Doktor bu ne!

Trabzonspor'da camianın Burak Yılmaz tepkisi bitmiyor... Taraftarlar Burak'la böyle bir sözleşme imzalayan eski başkan Muharrem Usta'ya tepki gösterdi.

3 YILLIK MALİYETİ 114 MİLYON TL
'ın 'a 3 maliyeti bonservisiyle 114 milyon ...

Trabzonspor bu sezon ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçirdi. lerde kısıtlamaya gidildi. Daha ucuz oyuncular alındı. Performansı beğenilmeyen, maaşı yüksek oyuncuların bir kısmıyla ise yollar ayrıldı. Burak Yılmaz'ın bonuslar hariç transfer bedeli 34 milyon TL. Tecrübeli futbolcunun 3 yıllık maaş maliyeti ise 80 milyon TL. Böylelikle Burak'ın toplam maliyeti 114 milyon TL'yi buluyor. Golcü oyuncunun 114 milyon TL'lik maliyetine bonuslar bonservise dahil değil.TEPKİ BÜYÜYOR
Bordo-Mavili kulüp Usta döneminde yapılan transferlerin sıkıntısını yaşamaya devam ediyor. Muharrem Usta'nın Burak Yılmaz ile yaptığı sözleşmenin detayları ortaya çıktaktan sonra Trabzonspor taraftarının tepkisi daha da arttı.

FOTOĞRAFTA YER ALMADI
Bordo-Mavililer'e gönül veren taraftarlar, "Bari kulübün tapusunu da Burak Yılmaz'ın üstüne yapsaydın !" yorumları yaptı. Sosyal medyadaki Trabzonspor taraftarlarının birçoğu Burak Yılmaz'ın kulübü TFF'ye şikayet etmesinden sonra gözden iyice düştüğünü dile getirdiler. Burak Yılmaz'ın dün takım fotoğrafında yer almaması da tepki çekti.