Bugünkü
Takvim

Statta pişti oldular

göre dan sorumlu yönetici , üç hoca adayına statta ayrı saatlere randevu verdi... Ancak hocalar karşılaşınca çok büyük bir kriz yaşandı

Statta pişti oldular
Basketbolda son yılların en sıkıntılı dönemini yaşayan Galatasaray'da kriz üstüne kriz yaşanıyor. göre yönetici Ömer Yalçınkaya, belirlenen üç hoca adayı Hakan Demir, Yağızer Uluğ ve Ertuğrul Erdoğan'a TT Stadı'ndaki localarda aynı güne fakat farklı saatlere randevu verdi. Ancak statta hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen üç hoca adayı karşılaşınca ortalık karıştı.

SEBEBİ TATİL Mİ?
Ömer Yalçınkaya'nın tatile çıkacağı için 3 hocanın görüşmesini aynı güne sıkıştırdığı da iddialar arasında. Henüz hocası belli olmayan Galatasaray'ın kadrosunda sadece 4 yerli oyuncu bulunuyor.

BASKETBOL ÜVEY EVLAT
odaklanan yönetim, ve amatör şubelere adeta muamelesi yapıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.