Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.11.2015 Gazete
ABONE OL

Turkiye'nin Barca'sı!

Turkiye'nin Barca'sı!
Arda Turan, Galatasaray'ı Barcelona'ya benzetti. Milli oyuncu, "G.Saray, Türkiye'de Barcelona gibi. Atletico ise Beşiktaş diyebiliriz. G.Saray'ın ekonomik olarak Beşiktaş'tan daha çok parası var tıpkı Barcelona-Atletico gibi" cümleleri ile başlayan yazıda Arda'nın Fatih Terim'le olan ilişkisine de dikkat çekildi.

BİZE KORKMAMAYI ÖĞRETTİ
Arda
"13 yaşındayken Fatih Terim bana ilk sözleşmemi teklif etmişti. Kendimi değerli birisi olarak hissettirdi. Fatih Terim'den önce Türk futbolu iyiydi ama harika değildi. O bize hiçbir rakipten korkmamayı öğretti" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.