Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.10.2015 Gazete
ABONE OL

Arda'dan gazetecilere: Üst seviyeye cıkın

Yıldız futbolcu, önceki gece Instagdam'dan paylaştığı bir fotoğraf ile ilgili yapılan eleştirilere çok sert tepki gösterdi

Arda'dan gazetecilere: Üst seviyeye cıkın
Fatih Terim'le birlikte dün basının karşısına çıkan Arda Turan çarpıcı açıklamalar yaptı... Yıldız futbolcu, önceki gece Instagram hesabından paylaştığı bir resimle ilgili yapılan eleştirilere tepki göstererek, "Çocuk değiliz, kaçta yatıp kalkacağımızı biliyoruz. Orada yazdım, heyecandan uyuyamadığımı söyledim. Hesabı Fatih hocama veririm. Bizim üst seviyelere çıkmamız lazım ama yorumcu arkadaşların da üst seviyelere çıkması lazım. Siz de bu eleştiriye kulak verin. Büyük maçlar nasıl yorumlanır öğrenin, sizlere de tavsiyem budur. Bu takım saygıyı hak ediyor. Profesyonel sporcular kazanmak için oynar. Ben hayatımda hiç kolay maç oynamadım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.