Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.02.2015 Gazete
ABONE OL

At, insaat, tarla, degil!

G.Saray yöneticisi , Sivas galibiyeti sonrasında 'dan F.Bahçe ve Beşiktaş'ı hedef alıp, "At , inşaat, tarla değil; Yasin Burak, Telles" yazdı ortalık karıştı

At, insaat, tarla, degil!
Zorlu Sivas deplasmanında çok önemli bir 3 puan alan Galatasaray'da coşku büyüktü... Fakat yönetici Selim Arda Üçer'in Twitter'dan attığı bir mesaj ortalığı karıştırdı. Üçer karşılaşmanın bitiminin hemen ardından kendisine ait hesaptan, "At, inşaat, tarla değil; Yasin, Burak, Telles... Şenola Cimbom" yazdı. Genç yönetici böylece şike soruşturmasına gönderme yaptı ve Fenerbahçe ile Beşiktaş'a üstü kapalı mesaj yolladı.

LİG TV'YE DE KIZDI!
Selim Arda Üçer
, yayıncı kuruluş Lig TV'ye de tepki gösterdi. Üçer, "Galatasaray kazandı, Lig TV'de eğlence programları iptal" ifadesini kullandı. Üçer'in attığı bu mesajlar dün geceye adeta damgasını vurdu.

kalan karakter 1000

poyraz poyraz

bizim adımızda f.terim m.ağar e.gursoy değil hele dansöz arif hiç değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.02.2015 20:30
FB 1907 FB 1907

parelel şampiyon,vergi şampiyonu,spk ,kayıp denizli şike milyon dolar nerde uçtumu paralar vee parelel mahkemede aklandınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.02.2015 22:44
alperen alperen

senin yaşın kaç selim bey siz bütün anadolu takımlarının canını yaktınız vahap beyaz diye bir hakem vardı birde arif erdem denen futbolcunuz vardı 94 .dakikada gs lehine arif artistik hareketle attı kendini yere tak penaltı gariban beşiktaşın elinden aldınız götürdünüz şampiyonluğu herkes ağlasın ama siz ağlama hakkına sahip değilsiniz çünkü tarlayı boş ver dolarları siz öğrettiniz bu millete

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.02.2015 21:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.