Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 07.02.2015 Gazete
ABONE OL

Dev maça Yıldırım düştü

Hacıosmanoğlu, "Hakem arkadaşımızla konuştum. Adil yönetim göstermesini istedim" dedi. TFF, Trabzonspor ve Fenerbahçe üçgeninde gergin saatler yaşandı. Demeçler adeta havada uçuştu

Dev maça Yıldırım düştü
Trabzonspor Başkanı önceki, "Hakem hatası görürsem takımı sahadan çekerim" açıklamasının ardından bugün de bomba bir olaya imza attı. Başkan, İstanbul'a geldikten sonra, Bülent Yıldırım'ı telefonla aradığını söyleyerek, "Hak edenin kazanacağını sağlayacak adil bir yönetim göstermesini istedim. Başkaları gibi bizim olmayanı bize vermelerini istemiyoruz" dedi.

HAKLI ŞÜPHELER İÇERSİNDEYİZ
Hacıosmanoğlu, "Rakiplerimize nasıl penaltılar verildiğini veya aleyhte penaltılar verilmediğini görüp de vicdanları rahatsız olmuyorsa zaten o vicdanlara söyleyecek bir şeyimiz yok" diye konuştu. Futbol Federasyonu, Hacıosmanoğlu ve Fenerbahçe'nin daha önce yaptığı açıklamalarla ilgili olarak, "Futbol dünyamızda ahengi bozan ve Türk hakemlerini zan altında bırakan bu açıklamaların artık bir son bulması gerekmektedir" bildirisi yayınladı. TFF, Hacıosmanoğlu'nun, "Bülent Yıldırım ile görüştüm" açıklaması nedeniyle özür dilemesi gerektiğini belirtti. Trabzonspor resmi internet sitesinden, "Haklı şüpheler içersindeyiz" metniyle Aziz Yıldırım'ın bilgisayarında 'ın isminin bulunduğuna atıfta bulundu.

kalan karakter 1000

Vatandaş Vatandaş

Bizde haklı şüpheler içindeyiz.Hakemle nereden bilelim ne konuştuğunuzu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 07.02.2015 15:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.