Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.07.2014 Gazete
ABONE OL

Üç golcüden biri!

Trabzon'un 1. tercihi Yunan golcü . Ancak bonserviste indirim sağlanamayınca N'Doye ve Samaras için uğraş veriliyor. İmza an meselesi!

Üç golcüden biri!
Bugüne kadar girişimde bulunduğu golcü transferinden bir sonuç çıkartamayan Bordo- Mavililer, Sadri Şener döneminde transferi gerçekleştirilemeyen N'Doye'nin işini bitirmek için kolları sıvarken Mitroglou ve Samaras için de yakın takibini sürdürüyor.

MITROGLOU 1. TERCİH AMA
Yunan golcü Mitroglou için Fulham'ın talep ettiği 9 milyon Euro'luk bonservis bedelinde istediği indirimi gerçekleştiremeyen Trabzonspor yönetimi, Senegalli golcü Dame N'Doye'ye ve Samaras için uğraş veriyor. Transfer için harekete geçen CEO Burak Gürdal'ın günlünde Yunan golcü Mitroglou olsa da 3 isim için de çaba sarfediliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.