Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 10.05.2013 Gazete
ABONE OL

'ten veda sinyali

Alman star kimsenin kendisiyle konuşmadığını söyleyerek, "Ayrılma ihtimalim yüksek" dedi.

Roberto Hilbert'ten veda sinyali
Kartal'ın tecrübeli oyuncusu Hilbert ayrılma sinyalleri verdi. Alman yıldız sezonun bitmesine rağmen kimsenin kendisiyle konuşmadığını ifade ederek, "Teknik Direktör Samet Aybaba ve yöneticilerimiz bu konuda ne düşündüğümü bana sormuyorlar. Neden böyle olduğunu bilmiyorum. Bir süre önce menajerim görüşme yapmıştı ama bir sonuç çıkmadı" ifadesini kullandı.

TEKLİFLER YAĞIYOR
Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'den menajerler aracılığıyla teklifler geldiğini ifade eden Hilbert, "Bunlardan birini değerlendireceğim. Ailem için ne iyiyse onu yapacağım" diye konuştu.

YÖNETİME ÇOK KIRGIN
Hilbert yönetime çok kırgın olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın Alman oyuncusu, "Bu forma için her türlü fedakarlığı yaptım. Ne yazık ki aynı özveriyi yönetimden göremedim. Bu nedenle kırgınım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.