Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2013 Gazete
ABONE OL

Cimbom'a Kocaman taş

"8 haftada 7 galibiyet almalıyız... Bunların içinde G.Saray maçı da olmalı. Ceza ertelemesi acayip bir şey... Salih Uçan daha da üzerine koyacak..." Kocaman, UEFA Kupası'nı lig şampiyonluğuna tercih edeceğini de ima etti!

Cimbom'a Kocaman taş
Fenerbahçe Teknik Direktörü , dün Can Bartu Tesisleri'nde basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yaptı. Galatasaray ile geçen seneki gibi final maçı oynamalarının çok güzel olacağını vurgulayan Kocaman, "Öncelikle o maça kadar puan kaybı yaşamamamız gerekir. Biz geçen sezonki gibi değiliz. Geçen sezon başka bir lig oynamıştık. Kulübün belden aşağısı kesilmişti. Her hafta başka bir şey konuşuluyordu" dedi.

G.SARAY'I YENMELİYİZ
Ligde kalan 8 haftada 6-7 galibiyet almaları gerektiğini vurgulayan Kocaman, bunların içinde Galatasaray maçının da olması gerektiğini ifade etti.

BÖYLE ÇELİŞKİ OLMAZ
Kocaman, bazı futbolcuların, teknik adam ve ve kulüplere verilen cezaların ertelenmesiyle ilgili bir soruya, "Çok acayip. Bir oyuncu yapmadığı bir şeyden dolayı 2 maç ceza alıyor. Yapan yaptım dediği için cezası kalkıyor. Böyle çelişki olmaz. Bu uygulamadan sadece Fenerbahçe faydalanamadı" cevabını verdi. Webo'nun yokluğunda zaman zaman sıkıntılar yaşadığını da söyleyen Kocaman, "Webo, Kuyt ve Sow'un performansını arttırması açısından takıma tam oturdu" dedi.

TERCİHİMİ SİZ ANLADINIZ
UEFA Kupası ile lig şampiyonluğu arasında tercih yapmayacağını söyleyen Kocaman, UEFA'yı kastederek, "Ama ne diyeceğimi hissetmiş olmanız lazım" dedi. Kocaman, Salih'in çok daha iyi duruma geleceğini de söyledi.

kalan karakter 1000

hakkı tüfekçi hakkı tüfekçi

bence aykut hocanın son macı olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 22.03.2013 13:11
adnan yapıcı adnan yapıcı

aykut kocaman hayal görüyor yine fatih terim geldiğinden beri acayip bi korkusu var yine kadıköyde kupa kaldırır aslan diye

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır12
cevapla 22.03.2013 10:01
kulum kulum

Beyler Aykut Hocamıza destek günü, Hep destek ,tam destek, Kendini taraftar zanneden, FB ye zarar verenleri aranıza almayın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır4
cevapla 22.03.2013 09:52
hakkı tüfekçi hakkı tüfekçi

bankasyada oynaması gerekenler cok konuşuyor herzaman yaptıgı gerginlik ondan sonra çimleri sulayıp ışıkları kapatmayın

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır8
cevapla 22.03.2013 08:51
aslan aslan

aykutbey ortalığı kızştırmayın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır8
cevapla 22.03.2013 07:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.