Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.09.2011 Gazete
ABONE OL

Hakemliği bırak Kuddusi

Erman Toroğlu, "Kuddusi Müftüoğlu hakemliği bırakmalı. Kayseri'nin 2 penaltısı verilmedi" dedi

Hakemliği bırak Kuddusi
Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Kayseri-F.Bahçe maçının hakemi Kuddusi Müftüoğlu'nun yönetimden sonra görevi bırakması gerektiğini söyledi. Toroğlu, Kayseri'nin iki penaltısının verilmediğini belirtti.

BILICA VE ORHAN'IN ELLERİ!
55. dakikada ceza sahası içinde topa yükselen ellerini kullanmıştı. 1 dakika sonra ise yine ceza sahası içinde top Orhan Şam'ın eline çarptı. Kayseri bu pozisyonda da penaltı bekledi.

kalan karakter 1000

Dogrucu Davud Dogrucu Davud

Kuddusi Turkiyenin en kotu hakemi . derhal biraksa cok iyi olur . FB nin gecen hafta alehine yapilan hata cok masum bir hataydi . Herkes kacirabilirdi onu . Ama Kuddusinin hatalarini hicbir hakem yapmaz .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.10.2011 10:47
fenerli fenerli

fenerin manisa maçında verilmeyen golünü ve ve çalınmayan penaltısını neden yorumlamadın erman hoca?

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 24.09.2011 22:08
savaş savaş

geçen hafta manisa maçının hakemine de aynı teklifi yaptı mı acaba ferman toroğlu merak ediyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 24.09.2011 19:27
eng eng

işte bu kadar gazetecisiniz maçı bile izlemeden haber yapıyorsunuz. orham şamın pozisyonu önce oldu bu kadarsınız işte izlemeden yorum, peki bu erman hoca ya sormadınız mı geçen hafta nerdeydin golü vermeyen hakeme niye bırak demedin hakemliği inanmıyoruz erman hoca sana bunadın artık, allah bir desen onu bile düşünür hale geldin inandırıcılığın yok, fırsatcısın fırsatını bekleyim ondan sonra çıkıyorsun ortaya korkaksın

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 24.09.2011 17:10
NURETTIN NURETTIN

her hafta bir kac hakem hakemligi birasin belki erman torolu tüm maclari yönatir biz senin hakemligini de biliyoruz hani hoca demisya biz senin günes görmemis yerlerinide biliyoruz diye

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 24.09.2011 15:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.