Bugünkü
Takvim

Cumhur'un bayramı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde muhtarlara seslendi. Erdoğan daha sonra muhtarlara balkabağının içinde getirilen den ikram etti.

ABONE OL
Cumhur'un bayramı
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde muhtarlarla bir araya geldi. Erdoğan, buradaki konuşmasında 28 Ekim'de Cumhuriyet Resepsiyonu vereceğini ve her ilden herhangi bir unvanı olmayan 10'ar vatandaşın çağrılacağını belirtti. Erdoğan şöyle devam etti:

* Bizi eleştirenler lafa gelince en büyük cumhuriyetçidir. Bunlara sormak lazım siz cumhuriyet için bugüne kadar ne yaptınız! Sadece hakaret ederler. Avara kasnak gibi ne işe yaradıkları belli değildir.

* Hadi dışarıdakileri anladık da içerideki mankurtların durumu bizi üzüyor. Ben faniyim. Bugün varım, an be an yarın olmayabilirim.

* Artık tüm kurumlarıyla bu devlet milletin emrindedir.

* Biz Suriyeli, Iraklı ayırt etmedik. Ensar kültürü ile o bombalardan kaçan her kardeşimize kapıyı açtık. Yarın aynı şeyler bizim de başımıza gelebilir. Birileri Türkiye'yi Suriye'deki kaosa, kargaşaya sürüklemek için çalışıyor. Maalesef içimizden bazıları da buna destek veriyor.

kalan karakter 1000

X X

MAŞALLAH

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.10.2015 20:50
Hako Hako

Boşver sen boşboğazları reis yolun bizim yolumuz, gelmek isteyen gelir gelmeyen alır voltayı gider.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 27.10.2015 07:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.