Bugünkü
Takvim

Bizi koalisyona muhtaç etmeyin

Başbakan Davutoğlu, 'teki mitinginde, 'Allah bizi koalisyona muhtaç etmesin. Oylarınızı öyle sağlam verin ki ne olur beni Kılıçdaroğlu ve Bahçeli ile muhatap etmeyin' dedi.

Bizi koalisyona muhtaç etmeyin
İzmir'in ilçesi ve Adana'da miting yapan , "Kuvayi milliye hareketinin yurduna, efelere, zeybeklere, aziz ecdadımıza selam olsun" diye sözlerine başladı. Davutoğlu, şöyle konuştu:

'CİDDİYETSİZLER'
"Allah bizi hiç kimseye muhtaç etmesin. Allah bizi 1 Kasım'dan sonra koalisyona muhtaç etmesin. Oylarınızı öyle sağlam verin ki, mührünüzü öyle sağlam basın ki, komşunuzu, eşinizi ve dostunuzu sandığa öyle bir aşkla götürün ki, ne olur beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli ile muhatap etmeyin. Kemal Bey, bırakın hükümet kurmak gibi bir ciddi işi, terör belasıyla biz uğraşırken, baş başa görüştüğümüz konuları bile sır olarak saklamayacak kadar ciddiyetsizlik gösterdi. Bizi onlara muhtaç etmeyin. Bahçeli'ye gönderip 'hayır' cevabı almamıza sebep olmayın." Davutoğlu, evlenmek isteyen gençlere eş bulmak için yardım edecekleri konusunda kendisini eleştirenlere "Onlar gençleri dağda ölüme gönderiyor, biz ise gençlere gelecek, hayat, sevgi, muhabbet, sevgi veriyoruz" cevabını verdi.

Ceyhan TORLAK - Onur TUNGUT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.