Bugünkü
Takvim

Çark etti

ABONE OL
Çark etti
Cumhurbaşkanı adayı , Filistin Büyükelçiliğini ziyaret etti. İhsanoğlu, buradan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, "Türkiye, Filistin konusunda tarafsız olmalıdır' şeklinde bir beyanınız oldu" şeklindeki iddiası üzerine, İhsanoğlu, hiçbir zaman böyle bir beyanının olmadığını söyledi. Ancak Aydın Doğan'ın kanalında İhsanoğlu şu ifadeleri kullanmıştı: İsrail ve Filistin konusunda bir tarafı tutarsanız bunlar barışınca siz kötü olursunuz. İsrail'in realitesini tanıyan ilk devletlerden biri Türkiye'dir. Türkiye taraf tutmamalı. Arabuluculuk yapan bir konumda olmalı.

kalan karakter 1000

Hakan Hakan

Kilicdaroglu nun yolunda emin adimlarla yürüyor.dün dedigini bugun inkar ediyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 16.07.2014 13:14
Her Sey Ortada Her Sey Ortada

AYDIN DOGAN'IN KANALINDA KONUSAN her kimse,ilk önce israil'den yana TAVIR TAKINMALI,yoksa OYARLAR ADAMI.Her Babayigit'in KARI degil,ONLARIN KANALINDA ONLARIN zihniyetinde olmamak.Ekmel bey,tükürdügünü yalayarak,dedigini inkar ederek,kariyerini zedeliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 16.07.2014 12:48
HÜSEYİN HÜSEYİN

Az önce müneccim Bilal Çetin Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalır dedi.İlk turda RTE seçilirse tükürdüğünü nasıl yalayacak ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 16.07.2014 09:47
burhan efsane burhan efsane

çarkçının arkadaşıda çarkçı olur. bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 16.07.2014 09:34
a.b a.b

tam fethullah gülen in konuşmaları gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 16.07.2014 09:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.