Bugünkü
Takvim

Anasına hürmet ettim!

Eski Bakan , Esenboğa 'nda kendisini dövdüğünü iddia eden CHP vekili Ayaydın hakkında TAKVİM'e konuştu: Anasına ve avradına hürmetlerimi sundum. Sonra yere düştü ve kaşı yarıldı

ABONE OL
Anasına hürmet ettim!
Türkiye, Ankara Esenboğa Havalimanı'nın 'nda eski Bakan 'in, CHP İstanbul Milletvekili 'ı dövdüğünü TAKVİM'den öğrendi. Bu konuyla ilgili konuşan Ayaydın, "Biz kapıdan geçip otobüse bindik. Bu sırada daha önce hakkında adlı bir kitap yazdığım Kürşat Tüzmen'in de otobüste olduğunu gördüm. Bir dakika sonra Tüzmen bana saldırdı. Bunun üzerine ben de kendisine yumruk attım ve diğer koltuğa yuvarlandı. Ayağa kalktı ve benim yüzünden siyasi hayatının bittiğini söyledi" yorumunu yaptı.

BAKTIM ANLAMIYOR!
TAKVİM'e konuşan Tüzmen ise, sert açıklamalar yaptı: Ben, kendisine, değerli bir milletvekilini Türk toplumuna kazandırdıkları için anasına avradına hürmetlerimi sundum. Arkadaşımız da baktım anlamıyor. Döndüm, uçağa bindim. Benden sonra ayağı kaymış düşmüş, kaşını yarmış. Kendisi benimle ilgili yalan yazdı. 4 dava kazandım, birini kaybettim. O da nöbetçi hakime götürdü. Sonra da zaten çalıştığı gazetelerden kovuldu. Ben şerefsiz lafını sadece Türkiye'nin ekmeğini yiyip, okullarında okuyup, sonra da öğretmenine, güvenlik gücüne kurşun sıkanlar için kullanırım. Siyasi hayatımı o mu bitirmiş? Siyasi hayatım AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'nda (MKYK) devam ediyor. Siyasi hayatımı, ben istersem bitiririm."


ŞERİFE GÜZEL


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.