Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.11.2019

'den mütevazılık dersi! Yeni aracıyla görüntülendi...

Birçok ünlü, lüks araçlarıyla havasını atarken 'den mütevazılık dersi geldi. Önceki gün 200 bin TL'lik yeni aracıyla görüntülenen Büyüküstün, "Mütevazı star Tuba" dedirtti.

Mütevazı star
Yeni şöhret olan oyuncu ve şarkıcılar, milyonluk araçlarıyla şov yaparken Tuba Büyüküstün'den mütevazılık dersi geldi. Güzel oyuncu, önceki gün Aşiyan'da yeni aracının içerisinde görüntülendi.Tuba Büyüküstün'ün marka aracının fiyatının yaklaşık 200 bin TL olması, "Mütevazı star Tuba" dedirtti. Bu arada güzel oyuncu, direksiyonu ise özel şoförüne emanet etmişti.HEM OYUNCU HEM PATRONİÇE
Ünlü oyuncu, önceki yıllarda ticarete de atıldı. Büyüküstün, anne ve babasıyla kurduğu tartı şirketiyle yurt dışına da işler yapıyor.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

Mehves Mehves

Tuba candır, adam gibi adamdir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2019 02:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.