Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.07.2019

tatiline çıkan keyifsiz halleriyle dikkat çekti

ile dört yıllık aşkı Nisan’da biten Kerem Bürsin, tatiline çıktı. Önceki gün dostlarıyla Yalıkavak açıklarında görüntülenen 32 yaşındaki oyuncu, keyifsiz halleriyle dikkat çekti. Tek başına güvertede oturan Bürsin, ardından da kayalıklara çıkıp uzun uzun yürüyerek ‘’ dedirtti.Nisan
ayında Serenay Sarıkaya ile dört yıllık aşkı sona eren Kerem Bürsin, uzun bir aradan sonra Bodrum'da ortaya çıktı. 32 yaşındaki oyuncu, önceki gün Yalıkavak açıklarında dostlarıyla bir teknede görüntülendi. Önce deniz keyfi yapıp uzun süre yüzen Kerem Bürsin, ardından botla kayalıklara çıktı. Kerem Bursin'i kayalıklarda görenler ise, "Aşk acısından dağa taşa tırmandı" esprisi yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.